Opisy

Członków sekcji doświadczalnej prosimy o przesyłanie opisów do lidera sekcji krzysztof.proscinski@doctoral.uj.edu.pl bądź na adres administratora strony mateusz1.kaczmarek@student.uj.edu.pl

Krzysztof Prościński

Nazywam się Krzysztof, jestem studentem drugiego roku doktoratu. Pracuję w eksperymencie HADES pod opieką prof. dr hab. Piotra Salabury, gdzie zajmuję się wykonywaniem i analizą komputerowych symulacji oraz analizą faktycznych danych eksperymentalnych. Specjalizuję się w fizyce jądrowej, detektorach cząstek oraz symulacjach Monte Carlo. Osoby zainteresowane dołączeniem do sekcji mogą napisać na mój mail: krzysztof.proscinski@doctoral.uj.edu.pl

Wiktor Zantowicz

Nazywam się Wiktor, jestem studentem 1 stopnia fizyki w ramach SMP na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Interesuję się fizyką ciała stałego, mikroskopią SPM i elektroniką. Wcześniej zajmowałem się RSA (losową sekwencyjną adsorpcją) w Zakładzie Fizyki Statystytycznej.

Agu Kozieł

Siema, nazywam się Agu i jestem fryzjerem. Hobbistycznie zajmuję się reaktorami termonuklearnymi i fizyką plazmy.

Mateusz Kaczmarek

Nazywam się Mateusz i zajmuję się fizyką doświadczalną w ramach studiów pierwszego stopnia. Moje zainteresowania koncentrują się wokół promieniowania synchrotronowego i jego zastosowania do badania materiałów. Resztę czasu poświęcam na rozważania jak ukazać ludziom piękno fizyki, myślę że dydaktyka fizyki także jest warta mojej uwagi.

W zakresach wyżej wymienionych zapraszam do dyskusji mateusz1.kaczmarek@student.uj.edu.pl

Jerzy Pryga

Jestem studentem II stopnia astoronomii, wcześniej studiowałem astrofizykę i kosmologię. Interesuję się detekcją promieniowania kosmicznego ale również układami dynamicznymi. Współpracuję z CREDO (Cosmic Rays Extremely Distributed Observatory) i jeśli ktoś chce to chętnie go wkręcę do projektu.

Wiktoria Kamieniarz

Gabriel Ostrzołek

Jakub Łasocha

Justyna Selwa

Aleksandra Rzeczyc